725 518 775
News and announcements

NOVINKA - Jóga pro všechny s Cecílií

26 September 2023

Od října pravidelně pátky od 8.30h. Začněte svůj den s ranní jógou a aktivujte energii na celý den. Dynamická ranní jóga vyrovnává svalové dysbalance a budete se cítit svěží a plní optimismu. Povzbudíte vnitřní orgány a tím připravíte organismus na celodenní zátěž. Pozdrav slunci a ostatní asány podporují v dynamickém pojetí protažení svalů a pomohou pročistit nervový systém.
Lektorka: Cecílie Bílková

NOVINKA - RHB cvičení podle Ludmily Mojžíšové

26 September 2023

Od října najdete v rozvrhu pravidelně ve středu od 16.30 h.
Zdravotní cvičení se skládá z postupného procvičení všech oblastí páteře od krční, hrudní až po bederní. Lekce se skládá ze cviků podle Ludmily Mojžíšové. Nechybí celková reflexní příprava. Cvičení probíhá podle rytmu vlastního dechu.
Lektorka: Cecílie Bílková

ČLENSTVÍ VE SKUPINĚ SALVE FIT A DEPOZIT

23 February 2021

Vkladem finanční částky, kterou můžete vložit na svůj účet v hotovosti, kreditní kartou, převodem na účet nebo přes platební bránu GoPay,automaticky získáváte členství ve skupině FIT.

Členství ve skupině FIT je omezeno platností depozitu. Součastně je vám nastavena sleva 10% na lekce skupinové, individuální a on-line lekce.

Historii, čerpání a zůstatek vidíte na své kartě po přihlášení z webových stránek www.dumsalve.cz - CVIČENÍ - rezervační systém - MŮJ ÚČET

Pokud jste dostali dárkový poukaz a chcete jej převést na depozit, prosím kontaktujte nás na mobilním čísle 725 518 755.